Slovenská škola a škôlka v Zürichu a Berne - Doma

Slovenská škola a škôlka ďakuje za podporu

OVERVIEW

The site slovenskaskola.ch presently has a traffic ranking of zero (the lower the better). We have traversed six pages within the website slovenskaskola.ch and found two websites referring to slovenskaskola.ch.

SLOVENSKASKOLA.CH TRAFFIC

The site slovenskaskola.ch is seeing diverging levels of traffic all round the year.
Traffic for slovenskaskola.ch

Traffic ranking (by month) for slovenskaskola.ch

Traffic ranking by day of the week for slovenskaskola.ch

Domovská stránka - ZSvŠ

Slovensko v období vlády komunistického režimu. Mnohí z nás to prežili, niektorí opustili a niektorí v tom čase ešte nežili. Pre všetkých sa nájde odpoveď na otázky v diskusnej prednáške s mladými odobrníkmi z Ústavu pamäti národa v Bratislave, v nedeľu 13. vo farskom dome Bruder Klaus Zürich. Bratislavské bábkové divadlo v Zürichu a Berne TERMÍN KONANIA PRELOŽENÝ! AKTUÁLNE ČÍSLO SLOVENSKÝCH ZVESTÍ Č. 24 júna 2015 sa oficiálne skončil školsk.

WHAT DOES SLOVENSKASKOLA.CH LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of slovenskaskola.ch Mobile Screenshot of slovenskaskola.ch Tablet Screenshot of slovenskaskola.ch

SLOVENSKASKOLA.CH SERVER

We diagnosed that the main page on slovenskaskola.ch took two hundred and seventy-nine milliseconds to load. I could not find a SSL certificate, so our crawlers consider this site not secure.
199.34.228.55

We discovered that this domain is weilding the Apache operating system.

Slovenská škola a škôlka v Zürichu a Berne - Doma

Slovenská škola a škôlka ďakuje za podporu

PARSED CONTENT

The site states the following, "Slovenská škola a škôlka v Zürichu a Berne." I noticed that the web page said " Slovenská škola a škôlka ďakuje za podporu." They also stated " Sme veľmi radi, že po takmer štyroch rokoch fungovania Slovenskej školy a škôlky v Zürichu, ktorú v súčasnosti navštevuje 50 detí, môžeme aj deťom z okolia Bernu. Pre deti od 6 do 14 rokov otvárame školu. Prijíma zase deti od 2,5 do 5 rokov. Vyučovanie bude každú stredu od 1500 do 1700 hod. Veríme, že Vás naša ponuka zaujala a už teraz sa tesca."

ANALYZE MORE WEB SITES

crazedlemur Ferretbat - DeviantArt

Forgot Password or Username? Deviant for 11 Years. This is the place where you can personalize your profile! Window.

和歌山県立紀北農芸高等学校

2016年12月23日 第18回 響け 太鼓フレッシュコンサート がきのかわ支援. 2016年12月19日 性教育講演会 が 和歌山県子ども 女性 障害者相談セン. 工学科3年 小橋川 啓介 君 林 樹 君 北村 宇零 君.

和歌山県立和歌山東高等学校ホームページ

Welcome to Wakayama Higashi Senior High School! .

basket-club-chalonnaiss blog - BCC Basket Club Châlonnais - Skyrock.com

Subscribe to my blog! Le site officiel du BCC. Please enter the sequence of characters in the field below.